Тиждень професії

З 20.02. по 24.02. в ДНЗ «ХПМБЛ» пройшов тиждень монтажників систем вентиляції. Робота тижня проводилася за планом, а саме:

20.02- викладач спецтехнології вентиляційних робіт Казимирець Т.П. та майстер в/н Швечков А.В. провели день спеціаліста за професією монтажник систем вентиляції на тему «Моя професія найкраща». Мета заходу: ознайомити учнів із значенням і місцем професії в сучасному житті, історією розвитку природної промислової вентиляції та пневмотранспорту. З доповідями виступили учні гр.. В-21 Усачов Юрій, Коноваленко Данило, Руденко Максим, а також викладач Казимирець Т.П. та майстер в/н Швечков А.В.

21.02 – учні групи В-21 та групи В-11 випустили стіннівки професійного напрямку. Оголошено про конкурс конспектів та рефератів.

22.02 – проведено вікторину серед учнів І та ІІ курсів. Вікторина на тему «Класифікація вентиляційних систем та обладнання, яке застосовується в системах механічної вентиляції»:

І місце – Симоненко Герман (В-11);

ІІ місце – Руденко Максим (В-21);

ІІІ місце – Мізун Максим (В-11), Усачов Юрій (В-21), Сізов артем (В-21).

23.02 – проведено відкритий урок з виробничого навчання в групі В-21 майстрами в/н Швечковим А.В. та Казимирець Т.П. за темою «Виготовлення одинарного кутового фальцю вручну». Мета уроку: сформувати вміння технологічно вірно виготовляти фалець; сприяти вихованню самостійності, відповідальності, вмінню долати труднощі; розвивати логічне мислення, застосування інтерактивних методів навчання.

24.02 – підведення підсумків тижня. В конкурсі конспектів перше місце посів учень групи В-21 Зведрес Денис, друге місце – Руденко Максим, третє місце – Лукавенко Валентин. В конкурсі рефератів переможцем оголошено Коноваленка Данила учня групи В-21.