Обласний огляд-конкурс технічної та декоративно-прикладної творчості «Натхненні вірою в Україну!»

17 лютого 2017р. в приміщенні Державного навчального закладу «Харківський професійний монтажно-будівельний ліцей» відбувся огляд-конкурс технічної та декоративно – прикладної творчості та художньої самодіяльності, який проводиться з метою підтримки талановитих та обдарованих учнів, які займаються різними жанрами мистецтва; сприяння самовдосконаленню і самоствердженню юних дарувань; створення для різнобічного розвитку учнівської молоді; виховання у молодого покоління любові до свого народу, Батьківщини; створення умов для подальшого поліпшення виховної роботи.

На огляді-конкурсі були представлені експонати технічної та декоративно-прикладної творчості. Художня самодіяльність була представлена у вигляді відкритого виховного заходу на тему: «Натхненні вірою в Україну!». Програма заходу  спрямована на виховання любові до своєї Батьківщини, піднесення патріотичного духу серед підлітків. Учні та гості ознайомилися з матеріалом презентації, в якому розповідається про випускників нашого ліцею, що служать в зоні АТО.

Сьогодні,в цей нелегкий час для нас і нашої країни приємно бачити і усвідомлювати,що в нас є майбутнє,що ми всі були,є й будемо патріотами своєї держави,що ми не цураємось своєї мови та вшановуємо традиції рідної землі –  і  ніщо так не з’єднує і не зігріває серця всіх українців, як НАТХНЕННЯ ВІРОЮ В УКРАЇНУ!