Абітурієнту

Правила прийому 2016

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ до Державного навчального закладу
“Харківський професійний монтажно-будівельний ліцей” на 2015 рік

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ до ДЕРЖАВНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
«ХАРКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ МОНТАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ ЛІЦЕЙ»
на 2014 н.р.

ПРЕЗЕНТАЦИЯ ГРУППЫ В-11

Майстерня

День відкритих дверей

23 квітня 2015 року в ДНЗ «ХПМБЛ» відбувся профорієнтаційний захід «День відкритих дверей» з метою залучення випускників загальноосвітніх шкіл до вступу в ліцей, надання інформації школярам про умови вступу та напрямки навчання, з метою якісного, повного виконання державного замовлення на 2015-2016 навчальний рік. До нашого ліцею завітали   учні з: ЗОШ № 85 – Дригайло Кирил , санаторної школи- інтернату №11 – Шевченко Артем; Ольшанська школа №1 – Фоменко Дмитро та Горщерук Володимир, харківська Гімназія № 65 – 9-А, та 9-Б класи, (класний керівник Попова Галина Борисівна) під час якого були проведені: екскурсія до музею ліцею, до виставки технічної та декоративно-прикладної творчості, майстерень виробничого навчання та учнівських аудиторій. В актовому залі відбулася мультимедійна презентація «Ярмарок професій».

Заступник директора з виховної роботи   З.М. Горбатенко

Інформація про проведення профорієнтаційної роботи з 02.03.2015 по 06.03.2015 в ДНЗ «ХПМБЛ»

День відкритих дверей

24 лютого 2015 року в ДНЗ «ХПМБЛ» відбувся профорієнтаційний захід «День відкритих дверей» з метою залучення випускників загальноосвітніх шкіл до вступу в ліцей, надання інформації школярам про умови вступу та напрямки навчання, з метою якісного, повного виконання державного замовлення на 2015-16 навчальний рік. До нашого ліцею завітали 76 учнів з: ХЗОШ №126 (класний керівник Колесніченко І.М.), ЗОШ №76 (практичний психолог Барабаш Л.М); ХЗОШ №28 (викладач   фізики Конарева А.Н.), ЗОШ №93 (класний керівник Хондра А.І) під час якого були проведені: екскурсія до музею ліцею, до виставки технічної та декоративно-прикладної творчості, майстерень виробничого навчання та учнівських аудиторій. В актовому залі відбулася мультимедійна презентація «Ярмарок професій».

Заступник директора з ВР  Горбатенко З.М.

hhy7u

 

jjh5

   20 березня 2014 року в ДНЗ «ХПМБЛ» відбувся профорієнтаційний захід «День відкритих дверей» з метою залучення випускників загальноосвітніх шкіл до вступу в ліцей, надання інформації школярам про умови вступу та напрямки навчання, з метою якісного, повного виконання державного замовлення на 2014-15 навчальний рік. До нашого ліцею завітали 118 учнів з: ХЗСШ №76 (класний керівник Дацко С.П.), санаторна школа – інтернат №9 (класний керівник Кружевая Р.Я.), ЗОШ №28 (класний керівник Собчик М.Г.), ЗОШ №93 (класний керівник Шепілова М.О.) та Покотилівський ліцей «Промінь» (класний керівник Фіронова Г.С.). Захід проходив під гаслом «Вдалий вибір – запорука твого успіху», під час якого були проведені: екскурсія до музею ліцею, до виставки технічної та декоративно-прикладної творчості, майстерень виробничого навчання та учнівських аудиторій. В актовому залі відбулася мультимедійна презентація «Ярмарок професій».Заступник директора з ВР Горбатенко З.М.Практичний психолог Вишневська Л.В

 

 

m1

 

20 березня 2014 року в ДНЗ «ХПМБЛ» відбувся профорієнтаційний захід «День відкритих дверей» з метою залучення випускників загальноосвітніх шкіл до вступу в ліцей, надання інформації школярам про умови вступу та напрямки навчання, з метою якісного, повного виконання державного замовлення на 2014-15 навчальний рік. До нашого ліцею завітали 118 учнів з: ХЗСШ №76 (класний керівник Дацко С.П.), санаторна школа – інтернат №9 (класний керівник Кружевая Р.Я.), ЗОШ №28 (класний керівник Собчик М.Г.), ЗОШ №93 (класний керівник Шепілова М.О.) та Покотилівський ліцей «Промінь» (класний керівник Фіронова Г.С.). Захід проходив під гаслом «Вдалий вибір – запорука твого успіху», під час якого були проведені: екскурсія до музею ліцею, до виставки технічної та декоративно-прикладної творчості, майстерень виробничого навчання та учнівських аудиторій. В актовому залі відбулася мультимедійна презентація «Ярмарок професій».

Заступник директора з ВР  Горбатенко З.М.
Практичний психолог Вишневська Л.В.

 

SAM_4137SAM_4156

SAM_4158

SAM_4159