Бібліотека

Відомості щодо роботи бібліотеки

Методична розробка 2014

       22 січня 2014 року в ліцеї ДНЗ «ХПМБЛ» до Дня соборності України відбулося засідання круглого столу на тему «Цікава Україна», з метою ознайомлення учнів з історичними матеріалами Директорії Української Народної  Республіки, яка була проголошена на Софійській площі в Києві (1919) про злуку всіх українських земель у Єдину Соборну Українську державу.
В шкільній бібліотеці оформлено виставку художньо-публіцистичної, науково-популярної літератури щодо історії становлення державності України, висвітлення діяльності державних діячів . З доповідями витупили члени учнівського самоврядування ліцею, бібліотекар та заступник директора з ВР – Горбатенко З.М
k1OLYMPUS DIGITAL CAMERA
“Круглий стіл” гр. ЕОПС-1 на тему: “Ваш вибір: мир чи війна”

Мета: Виховання почуття любові до Батьківщини, виховання істинних патріотів, ознайомлення з історією Другої Світової війни, формування національної свідомості.
Виступ: бібліотекаря Кучина Л.М.
В кожного одна Батьківщина і кожен має любити її. Україна — наша рідна країна.
Майстер Палієнко О.А. Територія України є неподільною і недоторканною.
Учнями гр.ЕОПС-1 піднімались питання міжнародних відносин після Першої Всесвітньої війни, та предвоєнні стосунки на початку Другої Світової війни.
Обговорювались книгв В.Суворова “Кто начал Вторую Мировую войну?”
Учні прийшли до висновку, що поганий мир краще ніж “гарна” війна.

 OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA
200 років минуло з дня народження великого російського поета Михайла Юрійовича Лермонтова, але й тепер поет, його життя й творчість привертають до себе увагу.
15 жовтня 2014 року бібліотека ліцею разом з працівниками масової бібліотеки іменем М.Ю. Лермонтова, яка розташована в Жовтневому районі м.Харкова на чергове засідання “Літературної вітальні” запросила Віктора Кузьмича Гужву — доцента кафедри режисури Харківської Академії Культури.
Розмова велась про історії створення поетом окремих творів (“Испанцы», «Галеань», «Демон», про невідомі сторінки із життя поета, декламувались вірші, та «Песня про кунца Калашнікова”.
DSC00228gg0034
jj0039kk0045
Бібліотека ДНЗ “ХПМБЛ” разом з бібліотекою № 23 Жовтневого району м.Харкова постійно проводить цикл “Літературна вітальня”, до якої запрошує відомих письменників та поетів Харківщини.
hhR0009hhh0016
ddfr50017??????????